• Paşaalanı Mh. Cumhuriyet Cd 183 Küçüksan, Sanayi Sitesi, 10020 Karesi/Balıkesir | 0 532 486 91 37

  • 0 532 486 91 37

TESİS KURULUMU

"Siz hayal edin, Biz Tasarlayalım, Üretelim ve Devreye alalım" Modern üretim tesislerinde Anahtar teslim hizmet sunuyoruz.

ANAHTAR TESLİM TESİS KURULUMU

Makzayn Makina Dizayn yurt içi ve yurt dışında, üretim verimliliği yüksek yeni teknolojileri yakından takip eden, uzman kadrosu ve bilgi birikimi ile; mühendislik, inşaat işleri, ekipman üretimi, yapısal ve teknolojik çelik imalatı, yurtiçi ve yurtdışı ekipman tedariği, montaj ve devreye alma süreçlerini de kapsayan, anahtar teslimi endüstriyel tesis kurulum projeleri için müşterilerine alternatifler çözümler sunmaktadır. Çimento, Maden, Kimya , Cam Sanayi ve Demir & Çelik sektörleri başta olmak üzere birçok endüstriyel tesiste projeleri hayata geçirmek için tüm enerjisi ile çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

ÇALIŞMA ADIMLARIMIZ

Proje için ihtiyaç duyulan makineler, projeye özel ve minimum maliyetle üretilir. Fabrika alanında uzman montaj ekiplerimizce maksimum verim prensibine göre tesisin mekanik ve elektrik montajı yapılır.

Montajın tamamlanmasının ardından fabrika devreye alınır ve test üretiminde hedeflenen kapasite, performans ve nihai ürün kalite değerlerine ulaşılması sağlanır.

Proje, Proses ve Kullanıcı Gereklilikleri
Hedef Kapasite Ve Performans
Hedeflenen Son Ürün Özellikleri ve Kalite
İlgili Yerel ve Uluslararası Standartlar
Teknik Altyapı İhtiyaçları

UYGULAMA ALANLARIMIZ

Kâğıt ve Karton Üretim Tesisleri

Çimento Fabrikası Kurulumu

Gübre Fabrikası Kurulumu

Ağaç Ürünleri Üretim Tesisleri

Yem Üretim Tesisleri

Bize Ulaşın

Detaylı bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçin..!